Tamka 45A By Homeprime

  • 18 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament Tamka 45A By Homeprime Warszawa jest położony zaledwie 550 m od Pałacu Prezydenckiego i 20 min pieszo od Pałacu Kultury i Nauki. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach służbowych, jak i rekreacyjnych.

W obiekcie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Ten apartament jest wyposażony w aneks kuchenny.

Plac Defilad w Warszawie jest w zaledwie 1 km, natomiast Pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie - w malej odległości od 1-pokojowego apartamentu. Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki znajduje się 700 m od apartamentu o powierzchni 18 m². Apartament Tamka 45A By Homeprime leży zaledwie 10 min spacerem od przystanku autobusowego Dobra 01 oraz w zasięgu ręki od dworca kolejowego Warszawa Powiśle.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Tamka 45A By Homeprime Warszawa
Nowy Świat 43 by Solarento
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nowy Świat 43 by Solarento

8.2
Bardzo dobry 19 opinii
296 m od nieruchomości
USD 145 USD 131
za noc
Cozy Stay Downtown Obozna
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy Stay Downtown Obozna

8.8
Świetny 11 opinii
331 m od nieruchomości
USD 169 USD 152
za noc
Warecka City Center Living Apartment By Bookinghost
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Warecka City Center Living Apartment By Bookinghost

6.7
Przyjemny 3 opinie
379 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    11 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Powiśle
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Tamka 45A By Homeprime akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Tamka 45A By Homeprime nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Tamka 45A By Homeprime jest kuchnia?
      W apartamencie Tamka 45A By Homeprime goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    11 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Powiśle
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Tamka 45A By Homeprime Warszawa

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij